A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Край на е-отпуската…

Ей! Ето, че дойде и края на е-отпуската ми 🙂
Все пак имам още една седмица почивка, преди да се набутам отново в “промените” на работното ми място.
Не ми се пише много, какво правих последните две седмици – гр.Китен (да, вече е град, няя майтап!), тълпи по улиците, навалица по плажа, сравнително евтини заведения, болни деца, недоволна жена (дано да не чете блог-а ми!), прочетени 35см. книги (предимно Глен Кук и “Хроники на Черният отряд”)….., абе… отпуск…. Единственото по-сериозно нещо през тези две седмици беше ходенето ми от Китен до София (и обратно, 1030км.) за интервю за работа, която работя от повече от 11 години в същата организация, където “кандидатствам” 🙂 Смешно, нали? Интересното беше, че това пътуване съвпадна с големите наводнения в Горна Малина, Елин Пелин и околностите. Естествно, че се набутах по подбалканският път (най-късото разстояние от Бургас до София) и естествено, че навъртях още 100км. обратно през Златица-Панагюрище-Вакарел та да изляза на магистралата. Не е приятно да се кара с 80-100-140км/ч по пропаднали, наводнени и хлъзгави участъци с паднали дървета, в мъгла и дъжд. Просто двата часа резерв, които си дадох при тръгване (в 02:30 сутринта) се измирисаха с едно махване на полицейската палка в района около края на подбалканският път. Така и не разбрах, кой трябваше да обясни по националното радио (което слушах непрекъснато), че този път е затворен. Както казал един червей на друг, докато изпълзявал от лайното: “Родина….какво да се прави”!
Ади, стига толкова, че стана много мрачно 🙂 Лятото свършва, иде бачкане!

1 comment to Край на е-отпуската…

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>