A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Време за ъпгрейд

Ето, че вече дойде време да си ъпгрейдна версията на блог-а. Не, че тази не ме кефи, но в 1.5.2. има доста повече възможности и доста по-добре направени неща. Освен това, скромният ми опит пок΀°зва, че ако не се ъпгрейдва навреме, после всичко ти излиза през носа.
Има една доста добра статия, как да се направи този ъпгрейд, но най-ценното от нея е фразата, че ти трябва време, спокойствие и бира. Странна идея, нали 😉 Рядко употребявам бира преди обед, но с другите две условия мисля да се съобразя напълно.
Вчера пуснах 12 портовият GSM gateway в експлоатация (за един следобед имаме над 450 обаждания вход-изход!) и мисля, че заслужих заплатата си за този, че и следащият месец. Време е да поработя върху себе си (нищо сексуално, ей!!!), още повече че сега все още е отпускарско време и почти (за съжаление) всички шефове са забегнали някъде.

Е…, почвам… Не вярвам това да е последният пост в този блог, но кой знае……

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>