Nov 21 2007
Честит рожден ден, Петко!
ЧРД, Бонбончо!
Със сигурност не помня., какво е да си на 13 години. Помня, само че по едно време майка ми ме гледаше странно, когато казвах “Добре майко, няма проблеми” или нещо от рода на “Да, добре, разбрах. Ще го направя … (еди-какво-си)”. Това не продължи много дълго, в последствие се оправих и стнах почти нормален пубер, но и досега оценявам търпението с което родителите трябва да отглеждат децата си в тази възраст.
След това леко лирично отклонение, в което умело намеквам, че трябва да си разумен, като мен, да ти пожелая някои неща. Преди всичко здраве, това е най-важното. Останалото са простотии. След това искам да ти пожелая да не се чувстваш нещастен и недооценен поне една година (догодина, вероятно ще ти пожелая същото). Гадно е да си мислиш, че никой не разбира какъв си гений, или обратното - гадно е и да си мислиш, че си смотаняк. И в двата случая изходът е само един – просто не трябва да ти пука, какво мислят останалите. Не трябва да ти пука и какво мислиш сам за себе си (ей това, май е най-трудното) – в твоята възраст винаги си объркал нещо. Затова – “Don’t worry, be happy!” Когато станеш възрастен ще трябва да правиш това, което трябва. Сега ти се е паднало да правиш, това което искаш… С някои малки изключения, естествено. Да не забравяме, все пак, кой администрира PC-то в къщи


Жив и здрав да ти е! Ама… не е ли (и) той вече администратор? Аз се надявам да устискам да държа моя Ангел Limited User поне още 5 години (т.е. докато стане 10), как си успял да задържиш още 3 не знам… ще питам после :).
Честито и от мен
Да ти е жив и здрав и ти пожелавам някой ден да разбереш какво е да си дядо на 13-годишен
ПП: Влади, по изключение оставям действителния си мейла в блог - драсни ми едно писъмце или влез в джабър да те питам нещо. Оф, това звучи като онзи виц за Киркор и Гарабед, дето Гарабед се обадил по телефона на Киркор и го помолил да се покаже на терасата, за да му каже нещо ;-Р